Testy

Test na depresję

Test na depresję jest narzędziem pozwalającym samodzielnie ocenić obecność i nasilenie depresji. Test warto wykonać jeśli np. od dłuższego czasu towarzyszy nam uczucie przygnębienia, spada wydajność w pracy, występują zaburzenia snu i chroniczne zmęczenie, obniża się poczucie satysfakcji czy pojawia się brak ochoty na kontakt z innymi ludźmi. Należy jednak pamiętać, że uzyskane wyniki są jedynie informacjami poglądowymi. Niezależnie od rezultatu, w przypadku zaobserwowania niepokojących oznak, należy zaczerpnąć opinii specjalisty.

Wypełnij test » Test wypełniło już 100686 osób!

Nowość!

Test uzależnienia od nikotyny

Test na uzależnienie od nikotyny autorstwa Fagerströma jest w stanie wykazać, czy dana osoba jest farmakologicznie uzależniona od nikotyny (palenia papierosów) oraz w jakim stopniu. Jeśli chcesz sprawdzić jak bardzo możesz być uzależniony od nikotyny, wypełnij ten test i dowiedz się na jakim jesteś etapie.

Wypełnij test » Test wypełniło już 2653 osoby!

Kwestionariusz jakości związku

Jaka jest recepta na szczęśliwy i udany związek? Trójczynnikowa koncepcja miłości wg Roberta Stenberga jest jedną z najpopularniejszych obecnie koncepcji w psychologii. Wg niej miłość uzależniona jest od intensywności natężenia takich składników jak namiętność, intymność oraz zaangażowanie. To właśnie stopień nasilenia tych elementów decyduje o tym, w jakim związku się znajdujesz. Wypełnij ten kwestionariusz i sprawdź, w którym jesteś obecnie momencie.

Wypełnij test » Test wypełniło już 7297 osób!

Najnowsze artykuły:


08lut

Bulimia - od objadania się do lęku przed przytyciem

Poczucie, że spożywanie jedzenia wymyka się spod kontroli a Twoje myśli skupiają się jedynie na walce o zgrabną sylwetkę to znak, że warto spojrzeć na problem z innej strony niż dotąd.
30paz

Gdzie zaczyna się przemoc?

Znęcanie psychiczne i agresja fizyczna wobec dzieci jako główne formy przemocy rodzinnej. Jak rozpoznać przejawy przemocy domowej?
12paz

Kiedy syndrom DDA rządzi życiem

Jakie są następstwa dorastania w rodzinie z problemem alkoholowym? Jakich trudności, w życiu dorosłym może doświadczać osoba, którą dotknął ten problem?
12wrz

Objawy schizofrenii

Jak rozpoznać symptomy schizofrenii? Kto najczęściej choruje na schizofrenię?
04wrz

Olej lniany na zdrowie psychiczne

Patrząc na skład nabywanych przez nas produktów, można pokusić się o stwierdzenie, że dieta współczesnego człowieka znacząco odbiega od pojęcia „zdrowe odżywianie”.
08cze

Popraw jakość snu

Zaburzenia snu negatywnie wpływają na nasze funkcjonowanie. Poznaj kilka wskazówek, które polepszą jakość Twojego snu.